Špecialista PMO

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1200€ - 2000€

Popis pozície

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  1076

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Hľadáme špecialistu/inžiniera project management office „PMO“ pre oblasť vývoja mechatronických systémov.

Náplň práce

  • sledovanie nákladov projektov v oblasti vývoja, ako aj pred-vývoja produktu
  • administrácia projektovej dokumentácie pre jednotlivé fázy projektu
  • reporting aktuálneho stavu projektov
  • podpora pri plánovaní kapacít pre projekty vývoja produktu na globálnej úrovni
  • operatívna podpora projektových manažérov
  • metodické usmernenie projektových manažérov vo všetkých fázach projektov vývoja
  • aktívna účasť pri nábehu nových projektov
  • zodpovednosť v oblasti procedúr, inštrukcií, nástrojov a šablón:
  • školenie projektových manažérov,
  • podpora projektových vedúcich pri auditoch

Kvalifikačné predpoklady

  • VŠ vzdelanie II. stupňa technického zamerania
  • anglický alebo nemecký jazyk na min. úrovni B2
  • MS Office – pokročilý
  • znalosť metód a nástrojov projektového manažmentu
  • prax v oblasti PMO vítaná
  • prax v oblasti projektového riadenia vítaná
  • výhodou je certifikácia v oblasti projektového manažmentu (napr. PMI, IPMA)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • dobré komunikačné a prezentačné zručnosti; tímová práca
  • orientácia na cieľ
  • riešenie konfliktov

Ponúkaná mzda

1200 - 2000 €/mesiac - výška nástupnej mzdy v závislosti od seniority kandidáta

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Katarína Pažická

+421414205338

Miesto práce