Skúšobný inižnier

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1300€ - 2300€

Popis pozície

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  942

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Úvod

Hľadáme skúšobných inžinierov pre novo rozvíjajúcu sa oblasť skúšok v oblasti E-mobility. Baví Vás automotive priemysel? Zaujímate sa o životnostné a funkčné testy komponentov do elektro automobilov? Chcete rozvíjať svoj talent a naučiť sa niečo nové? Staňte sa súčasťou novo-vznikajúceho tímu pre oblasť rozvoja E-mobility na Slovensku.

Náplň práce

  • vykonávanie skúšobných testov
  • spracovanie a vyhodnotenie výsledkov
  • vytvorenie skúšobnej správy a konzultácie výsledkov v cudzom jazyku
  • vedenie technických rozhovorov s internými oddeleniami
  • sledovanie termínov projektových aktivít, vedenie evidencie a dokumentácie
  • koordinácia výroby potrebných prípravkov
  • zabezpečenie prevádzky schopnosti skúšobných staníc vrátane  operatívnej a plánovanej údržby
  • odborná koordinácia tímu

Kvalifikačné predpoklady

  • VŠ I./II.stupňa - odbor elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo v kombinácii s elektrotechnikou
  • anglický alebo nemecký jazyk na komunikačnej úrovni (ústna a aj písomná forma)
  • znalosť mechatronických systémov: hybridné moduly, elektro osi, aktuátory a pohonné jednotky
  • základy programovania (tvorba scriptov pre automatické spracovanie dát)
  • prax v skúšobníctve vítaná
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • tímová práca, flexibilita, samostatnosť; vytrvalosť

Výhodou sú:

  • znalosť SW DIAdém/IMC Studio/ DEWESOFT
  • vyhláška §21
  • znalosť z oblasti frekvenčných meničov a senzoriky
  • znalosť  digitálnej komunikácie používanej v automobilovom priemysle (CAN)
  • znalosť nástrojov MATLAB/ dSpace /AVL Puma
  • ochota ďalšieho vzdelávania

Ponúkaná mzda

1300-2300€ - výška nástupného platu závisí od seniority uchádzača

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Katarína Pažická

+421414205338

Miesto práce