Senior konštruktér pre oblasť E-mobility

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1500€ - 2000€

Popis pozície

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  787

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • Konštrukcia produktu: hybdridné moduly, elektro osi a aktuátory
  • Konštrukcia komponentov v súlade s existujúcim štandardmi a odporúčaniami
  • Uvoľňovanie výkresov a zmenové konanie v súlade s existujúcimi štandardmi
  • Uvoľňovanie výrobných odchýlok, požiadaviek na zmeny a zmien v konštrukcii
  • Pevnostne analýzy (FEA, analyticky)
  • Interpretácia FMEA s ohľadom na výrobne odchýlky
  • Vyhodnotenie smernice pre návrh dizajnu testovacích staníc a existujúcich noriem alebo odporúčaní
  • Prispôsobenie testovacích staníc a prototypového náradia
  • Podpora oddelení a zákazníkov v oblasti technických riešení

Kvalifikačné predpoklady

  • VŠ II. stupňa v odbore – strojárstvo, mechatronika
  • anglický jazyk alebo nemecký jazyk – pokročilý
  • MS Office - pokročilý
  • prax v konštrukcii v automotive oblasti min. 3 roky
  • Znalosť PTC Creo Parametric výhodou
  • Znalosť Ansys V18.2 – výhodou
  • práca v medzinárodnom prostredí

Ponúkaná mzda

1500-2000€ - výška nástupného platu závisí od seniority uchádzača

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Katarína Pažická

+421414205338

Kľúčové slová: Výskum & Vývoj;

Miesto práce