Projektový manažér pre oblasť vývoja produktu

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1400€ - 2300€

Popis pozície

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  1075

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Úvodné informácie

Hľadáme projektového manažéra pre oblasť vývoja mechatronických produktov (elektrické pohonné systémy, vývoj elektroniky a vývoj elektromotorov, vývoj mechanických systémov, subsystémov a komponentov )

Náplň práce

  • plánovanie, štruktúrovanie a realizovanie projektov
  • zostavenie a vedenie príslušného projektového tímu
  • kontrola a stanovenie rámcových podmienok
  • zodpovednosť za vyťaženie, plnenie úloh a termínov projektov
  • dosiahnutie cieľov projektu a realizovanie projektových zákaziek
  • prezentovanie a  reportovanie o aktuálnom stave projektu

Kvalifikačné predpoklady

  • VŠ II. stupňa – elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo, prípadne iný príbuzný odbor
  • anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (písomne a aj ústne)
  • MS Office - pokročilý
  • skúsenosti v oblasti project manažmentu minimálne 1 rok
  • certifikácia v oblasti project manažmentu (napr. PMI, IPMA) -  výhodou
  • skúsenosti v medzinárodných projektoch v automotive oblasti - výhodou
  • vedenie ľudí, rozhodovanie
  • organizovanie a plánovanie práce
  • analyzovanie a riešenie problémov, systematickosť
  • flexibilita
  • pružnosť v myslení

Ponúkaná mzda

1400 - 2300 €/mesiac - výška nástupnej mzdy v závislosti od seniority uchádača

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Katarína Pažická

+421414205338

Miesto práce