Business & IT junior konzultant - pozícia vhodná pre absolventov - nástup v septembri

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1300€ - 0€

Popis pozície

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne ekonomické trendy a prudko sa meniace inovatívne technológie spôsobujú, že organizácie a firmy sú vystavené väčším rizikám než kedykoľvek predtým. Riziká sa objavujú všade od potenciálneho narušenia bezpečnosti informačných systémov až po možné slabiny v dodávateľskom reťazci.

Naši kolegovia z oddelenia Riadenia rizík (Risk Assurance) hľadajú do svojho tímu analyticky zmýšľajúcich kolegov, ktorým môžeš byť práve TY!

Čo bude tvojou úlohou?
Ako Junior Konzultant budeš pracovať na rôznorodých projektoch v tíme a pod vedením seniornejších kolegov sa budeš venovať nasledovným oblastiam:

  • audit IT systémov
  • cyber security a data privacy
  • dátová analytika
  • compliance a riadenie business rizík
  • machine learning & AI v bankovníctve a poisťovníctve
  • robotizácia (RPA)
  • interný audit

Tvoje pracovné povinnosti sa budú odvíjať od projektu, na ktorom budeš aktuálne pracovať (napr. mapovanie biznis procesov a testovanie interného kontrolného prostredia, dátová analýza biznis rizík klienta alebo návrh najvhodnejšieho riešenia pre klienta a jeho následná prezentácia). Máš šancu získať množstvo rôznorodých profesionálnych skúseností a vyskúšať si spoluprácu s odborníkmi z rôznych spoločností medzinárodného významu.

Ak sa chceš o našom Risk Assurance oddelení dozvedieť viac, bližšie info nájdeš tu: https://www.pwc.com/sk/en/risk-assurance-slovakia.html
Detailné informácie si s tebou radi prejdeme na online stretnutí.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v priateľskom a neformálnom kolektíve so strmou krivkou učenia sa
  • flexibilný pracovný čas a preplácané nadčasy
  • pracovná zmluva hneď na dobu neurčitú
  • podpora soft-skills a odborného vzdelávania (uznávané medzinárodné kvalifikácie - CISA, CIA, PMP, Prince 2, ACCA)
  • dobré platové ohodnotenie odpovedajúce tvojim skúsenostiam
  • medzinárodné pracovné prostredie a aktívne využívanie anglického jazyka
  • iPhone s neobmedzeným paušálom
  • dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a sick days
  • home office
  • príspevok na stravovanie v plnej hodnote hradený zamestnávateľom
  • team buildingy a firemné eventy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Čo od teba na začiatok požadujeme?

  • chuť učiť sa a stále na sebe pracovať
  • ukončené VŠ štúdium (medzi kolegami nájdeš veľa absolventov MatFyzu aj absolventov Manažmentu UK)
  • komunikatívnu úroveň angličtiny, nemecký jazyk je veľkou výhodou
  • vítané sú skúsenosti s prácou v MS Excel
  • silné analytické a komunikačné zručnosti

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://pwc.to/2s8n2tn

Miesto práce