Elektrotechnický inžinier pre oblasť simulácií mechatronických systémov

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1200€ - 1500€

Popis pozície

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  928

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • počítačové modelovanie elektromechanických systémov/subsystémov/komponentov pomocou FEM (metóda konečných prvkov)
  • realizácia nízkofrekvenčných a vysokofrekvenčných simulácii elektromagnetických polí v elektromotoroch a senzoroch
  • vyhodnotenie, interpretácia a komunikácia  výsledkov
  • tvorba skriptov na spracovanie výsledkov simulácií
  • vytváranie reportov v cudzom jazyku

Kvalifikačné predpoklady

  • VŠ II. stupňa  - odbor mechatronika, elektrotechnika, fyzika alebo iné príbuzné odbory
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrpvni (slovom i písmom)
  • nemecký jazyk výhodou
  • prax s FEM analýzami v softvéroch Ansys Maxwell 2D/3D, Motor-CAD a podobné
  • znalosti v oblasti elektromegnetizmu, elektromotorov a senzorov
  • prax v automotive odvetví vítaná, základy elektromobility
  • prax s programovaním skriptov v Matlabe a Pythone vítaná
  • samostatnosť, systematickosť, štruktúrovaný spôsob práce
  • dobré komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme

Ponúkaná mzda

1200-1500€/mesiac - výška nástupného platu závisí od seniority uchádzača

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Katarína Pažická

+421414205338

Miesto práce