Konštruktér tvorby konceptov pre oblasť E-mobility

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1200€ - 1800€

Popis pozície

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  822

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • vytváranie konceptov a analýz, príprava CAD súborov
  • spracovanie a splupráca na mech. konštrukcie architektúry produktu
  • spracovanie požiadaviek od zákazníka
  • komunikácia a spolupráca so zákazníkom ako aj internými odeleniami
  • spolupráca pri stanovovaní krítérií skúšok produktu
  • vyhodnocovanie nákladov, časového plánu a rizík
  • podpora oddelení a zákazníkov v oblasti technických riešení
  • riešenie zmenových konaní (change managment - zmeny vo vývojom procese )

Kvalifikačné predpoklady

  • VŠ II. stupňa v odbore - strojárstvo alebo mechatronika
  • anglický alebo nemecký jazyk na komuniktívnej úrovni (slovom i písmom)
  • skúseností s návrhom konceptov produktov v oblasti automotive
  • skúseností s pevnostný a tolerančnými analýzami - výhodou
  • znalosti výpočtových SW - výhoda
  • prax v oblasti projektového riadenia výhodou
  • technické a analitycké myslenie
  • práca v medzinárodnom prostredí

Ponúkaná mzda

1200-1800€ - výška platu závisí od seniority uchádzača

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Katarína Pažická

+421414205338

Kľúčové slová: Výskum & Vývoj;

Miesto práce