Verifikačný a validačný inžinier pre oblasť mechanických skúšok

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1200€ - 1800€

Popis pozície

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  825

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • Tvorba testovacích špecifikácií a testovacích prípadov pre skúšky mechanických systémov a komponentov, na základe požiadaviek, noriem a štandardov
  • Realizácia  verifikácie a validácie mechatronických aktuátorov vo vývojových a pred vývojových  projektoch
  • Spolupráca pri analýzach a príprave mechanických zaťažení
  • Koordinácia a sledovanie testovacích aktivít v testovacej oblasti, ako aj kontrola výsledkov v tímových konzultáciách
  • Tvorba verifikačných a validačných správ, ako aj prezentácia výsledkov interným a externým partnerom

Kvalifikačný profil

  • VŠ II. stupňa . odbor mechatronika, strojárstvo, elektrotechnika, IT, fyzika alebo iné príbuzné odbory
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni /písomne a aj ústne/
  • nemecký jazyk výhodou
  • skúsenosť s testovaným mechatronických systémov vítaná
  • skúsenosti so spracovaným údajov pomocou MATLAB výhodou
  • skúsenosť so softvérom PTC Integrity alebo ekvivalentným nástrojom na správu produktového životného cyklu je vítaná
  • samostatnosť, systematickosť, štruktúrovaný spôsob práce
  • dobré komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme

Ponúkaná mzda

1200-1800€/mesiac - výška nástupného platu závisií od seniority uchádzača

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Katarína Pažická

+421414205338

Kľúčové slová: Výskum & Vývoj;

Miesto práce