Verifikačný a validačný inžinier pre oblasť mechatronických systémov

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1500€ - 2000€

Popis pozície

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  815

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • Analýza systémových požiadaviek a následné plánovanie príslušných testov v oblasti mechatronických systémov pre automobilový priemysel
  • Implementácia funkčných, environmentálnych a integračných testov podľa testovacieho plánu
  • Návrh a výber vhodného testovacieho prostredia v súlade s testovacou stratégiou
  • Realizácia a/alebo riadenie systémových skúšok pomocou HiL (Hardware-in-the-loop) testovacieho prostredia
  • Vyhodnotenie, zdokumentovanie a komunikácia výsledkov v rámci medzinárodného projektového tímu
  • Sledovanie a dodržiavanie časového plánu a projektového rozpočtu
  • Spolupráca s tímom pri určovaní hlavnej príčiny problémov pri testovaní

Kvalifikačné predpoklady

  • VŠ II. stupňa odbor mechatronika, strojárstvo, elektrotechnika, IT, fyzika alebo iné príbuzné odbory
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (písomná a ústna forma)
  • samostatnosť, systematickosť, štruktúrovaný spôsob práce
  • dobré komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme

vítané sú:

  • nemecký jazyk
  • skúsenosti so spracovaným údajov  pomocou MATLAB
  • skúsenosť so softvérom PTC Integrity alebo ekvivalentným nástrojom na správu produktového životného cyklu
  • základy programovania (Python)
  • certifikát ISTQB alebo CAST
  • skúsenosť s testovaním mechatronických systémov
  • skúsenosti s testovacím prostredím dSpace alebo Vector

Ponúkaná mzda

1500-2000€/mesiac - výška nástupného platu závisí od seniority uchádzača

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Katarína Pažická

+421414205338

Miesto práce