IT Analytik na medzinárodný projekt z oblasti energetiky

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1800€ - 2300€

Popis pozície

Na interný projekt, ktorý je vlajkovou loďou Unicornu hľadáme nového kolegu na pozíciu IT Analytik.

Ide o šiestu rozvojovú etapu informačného systému Damas pre odvetvie energetiky a utilít. Tento systém je primárne určený pre prevádzkovateľov prenosových sústav, s ktorými spolupracujeme viac ako 15 rokov a sme jedným z najvýznamnejších dodávateľov.

Náplň práce

  • Business analýza a vývoj na platforme Damas
  • Damas designer sa od bežného business analytika líši tým, že je taktiež návrhárom a vývojárom business procesov na platforme Damas - samozrejme Ťa to radi naučíme.
  • Okrem klasických analytických zručností tak musíš výborne poznať platformu Damas, aby si mohol zanalyzované business procesy a požiadavky v systéme implementovať.

Typické analytické činnosti:

  • Spracovanie analytických návrhov
  • Spracovanie analýzy podľa požiadaviek a zadania projektu
  • Návrh riešenia v kvalite využiteľnej zákazníkom
  • Tvorba špecifikácie/dokumentácie (technický projekt atď.)
  • Komunikácia so zákazníkom

Vývoj business logiky nad platformou Damas:

  • Transformácia business procesov a požiadaviek zákazníka do implementácie v Damase
  • Definícia metadát s využitím sprievodcov (web browser) a XML súborov

Ďalší rozvoj zamestnanca:

  • Vzdelávacie programy v oblasti analýzy, businessu, technológií
  • Možnosť certifikácií UML, RUP, ITIL a iné

Čo od Teba očakávame

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • informačné technológie

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

  • UML - Unified Modeling Language - pokročilý
  • SQL - základy
  • XML - základy

Požadovaná prax

  • 2 roky

Čo Ti ponúkame

  • 5 dní dovolenky navyše.
  • MultiSport kartu.
  • Dlhodobú spoluprácu, pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu neurčitú od začiatku.
  • Vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy).
  • Netradičné plusy (firemné plavby po Jadrane a windsurfing v Grécku, firemná chata v Špindlerovom Mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku).
  • Firemné akcie.

Miesto práce