Inžinier pre tvorbu layoutov

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1070€ - 1560€

Popis pozície

Do nášho tímu na úseku inžinieringu hľadáme kandidáta, ktorého náplňou práce budú činnosti ako:
• vytváranie výkresov k layoutu stroja a k upínaniu nástroja na základe zoznamu úloh v SAPe a podľa údajov v zákazke,
• tvorba návrhu za pomoci 3D a 2D softvéru (Creo, AutoCAD, Windchill),
• tvorba 2D dokumentácie/výkresov v Creo a v AutoCAD,
• správa a archivácia elektronických dát (Creo, Windchill, SAP),
• vytváranie zmenových konaní, upravovanie 3D, 2D dát v návrhu,
• vypracovanie podkladov pre schválenie konštrukcie od zákazníka,
• spracovanie návrhov a technickej dokumentácie na základe pokynov od vedúceho projektu.

Benefitný systém

Základná zložky mzdy 1 070 - 1 560€ podľa skúseností kandidáta + výkonnostný bonus do výšky 20% základnej zložky mzdy.

Okrem motivujúceho finančného ohodnotenia Ti vieme ponúknuť najmä zaujímavé a stabilné miesto v spoločnosti s nemeckým zázemím v mladom a dynamickom tíme, rôzne oblasti zamerania konštrukcie vstrekolisov (hlavne v oblasti hydraulicky riadených strojov), vďaka čomu istotne porastieš nielen profesijne, ale aj osobnostne.

Do nášho benefitného systému patrí aj mesačné a ročné hodnotenie, darčekové poukážky dva krát za rok, zľavy u rôznych poskytovateľov služieb, odmeny za odporúčanie kandidáta a v neposlednom rade flexibilný pracovný čas či možnosť zlepšovať si jazykové zručnosti prostredníctvom jazykových kurzov.

Požiadavky na kandidáta:

• komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka min. na úrovni B2
• 3D CAD softvér - pokročilá znalosť
• Creo, Windchill - výhodou
• MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - pokročilý
• SAP - výhodou

Pracovať môžete v našom výrobnom závode v Sučanoch alebo na inžinierskej pobočke v Žiline.

Miesto práce