Projektový inžinier pre CAD implementácie

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1230€ - 1560€

Popis pozície

Na pozíciu projektového inžiniera pre CAD implementácie hľadáme nemecky hovoriaceho kandidáta, ktorý bude zabezpečovať implementáciu konštrukčného softvéru pre potreby inžinieringu a výroby.

Vašou pracovnou náplňou bude:
• Zabezpečenie implementácie CAD softvéru (EPLAN P8) pre tvorbu elektrických schém.
• Návrh konceptov pre nové štruktúrovanie elektrickej schémy a konceptov označovania súčiastok.
• Návrh konceptov pre zakladanie dielov v databanke softvéru a ich správa. Zakladanie nových dielov, makier, dodávateľov do databanky.
• Realizácia pilotného projektu – návrh konceptov pre tvorbu elektrickej schémy, návrh 3D modelov, návrh exportných dát
• Tvorba a správa návrhov pracovných štandardov pre daný softvér.
• Údržba funkčnosti softvéru a implementácia potrebných zmien podľa potrieb konštrukcie a výroby.
• Komunikácia s globálnym tímom pre CAD implementácie pri definovaní potrebných projektových krokov.
• Spolupráca a podpora konštrukcie a výroby pri používanie a zlepšovanie CAD softvéru.

Benefity:

• základná zložka mzdy 1 230 - 1 560 € + variabilná zložka mzdy do výšky 20 % základnej zložky
• pružná pracovná doba
• vzdelávanie a rozvoj (interné, externé, cyklické a jazykové školenia)
• bonus za odporučenie vhodného kandidáta
• možnosť využitia MultiSport karty po skúšobnej dobe
• zľavy u ďalších poskytovateľov služieb
• stravná jednotka 3,83 €

Požiadavky na kandidáta:

• vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa so zameraním na Elektrotechniku
• technické kreslenie v elektrotechnike, schémy
• komunikatívna úroveň nemeckého jazyka - min. B2
• skúsenosti s EPLAN P8, AutoCAD
• SAP - výhodou

V prípade problémov so zaslaním životopisu alebo správy ma môžete kontaktovať aj na adrese: veronika.durikova@kraussmaffei.com.

Miesto práce