Špecialista elektronik

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1100€ - 1500€

Popis pozície

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • návrh produktov, elektrických schém, simulácie obvodov, výber komponentov, dizajnových a tolerančných rozpätí a analýz výkonnosti výrobku v súlade s požiadavkami zákazníka a noriem
  • oživovanie (uvádzanie do prevádzky) novovyvinutých systémov, ako v priestoroch firmy, tak i u zákazníka. Skúšky a vývoj software až do konečnej požiadavky,  v rámci prípravy skúšok návrh skúšobných stendov pre oživovanie a zahorovanie.
  • vytvára kompletnú dokumentáciu, vrátane nových projektov: schémy, zoznamy materiálov, správy o špeciafikáciách súvisiacich s produktami a súvisiace postupy
  • spolupodieľa sa na vytvorení konečnej formy dokumentácie výrobkov, ako dokumentácie pre výrobu, tak aj aktuálnej dokumentácie pre zákazníka. Spolupracuje s pracovníkmi odd. skúšobne na vytváraní aktuálneho stavu dokumentácie pre výrobu a nastavovaní výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

  • študent VŠ / vysokoškolské vzdelanie v odbore elektrotechnika, automatizácia, mechatronika
  • znalosť anglického jazyka (B1) vítaná
  • vodičský preukaz skup. B
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike vítané
  • znalosť elektroniky, elektrotechniky
  • analytické myslenie a dôslednosť
  • schopnsť pracovať v tíme aj samostatne

Miesto práce