Samostatný technik pre pohony Siemens

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1100€ - 1500€

Popis pozície

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  •  programovanie frekvenčných meničov SIEMENS
  • servis, údržba a oprava frekvenčných meničov v priestoroch firmy i u zákazníkov
  • oživovanie a uvádzanie do prevádzky pohonov, záložných zdrojov UPS v priestoroch firmy i u zákazníkov
  • diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie
  • montáž a uvádzanie do chodu, zaškoľovanie obsluhy
  • poskytovanie technickej podpory zákazníkom
  • zahraničné pracovné cesty

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské vzdelanie v odbore elektrotechnika, pohony, automatizácia, mechatronika
  • anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)
  • vodičský preukaz skup. B
  •  MS Office, konfiguračný SW pre meniče a UPS (Drive Monitor, Starter, Start Drive, Tia Portal)
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike (min. §21)
  • znalosť elektroniky, elektrotechniky
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • iniciatívnosť a samostatnosť

Miesto práce