PLC programátor

Hodnotenie spoločnosti
Mzda
1100€ - 1500€

Popis pozície

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu oddelenia projekcie hľadáme vhodného kandidáta pre oblasť priemyselnej alebo procesnej automatizácie, ktorý bude zodpovedať za programovanie riadiacich systémov firmy Siemens (Beckhoff, Rockwell) a uvádzanie systémov do prevádzky ako v priestoroch firmy tak i u zákazníkov.

Pre danú pozíciu je nutná ochota cestovať (i do zahraničia), aktívna znalosť anglického jazyka, nakoľko sa jedná aj o medzinárodné projekty.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské / vysokoškolské vzdelanie v odbore elektrotechnika / automatizácia / programovanie
  • anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)
  • vodičský preukaz skup. B
  • prax v programovaní PLC vítaná ( znalosť programovacieho jazyka STEP7, prípadne TwinCAT alebo Controllogic )
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike (min. §21)
  • znalosti v oblasti elektrotechniky, mechatroniky
  • schopnosť samostatného rozhodovania ale aj tímovej spolupráce
  • ochota cestovať (i do zahraničia), vzdelávať sa, pracovať v priemyselnom prostredí u zákazníka

Miesto práce